Jak jste byli spokojeni se svou návštěvou v restauraci Amnesie? Co byste navrhli zlepšit? Napište zde svůj názor, je pro nás důležitý.

Datum: 13.09.2009

Vložil: Martin

Titulek: Špagety s kečupem?

Kam se poděla čočka na kyselo a domácí sekaná? A proč je vystřídaly špagety s kečupem a sýrem?

—————

Datum: 12.09.2009

Vložil: Barque

Titulek: Ne/kuřácká restaurace

V Amnesii se začalo kouřit? A kam se poděla dřívější obsluha? Co se stalo?

—————

Datum: 02.09.2009

Vložil: Michal

Titulek: Na první pohled

Ahoj Pavle, tak jsem trošičku zkouknul fotogalerii a myslím, že je to docela hezké prostředí a ohlasy na kuchyni nebyly taky špatné,tak ti přeji minimálně stejný úspěch a hodně elánu do začátku.

—————

Datum: 06.05.2009

Vložil: Darina

Titulek: Úžasná atmosféra

Člověk u Vás pookřeje a odreaguje se na chvíli od práce, hlavně když si tam povídají zajímaví hosté. Jídla voní máslem, jsou chutná - připomínají mi dětství u babičky.
Měla bych dotaz na švestkovou omáčku - kdy bude na jídelníčku a jestli by nemohla být častěji?

—————

Datum: 06.05.2009

Vložil: kavárník

Titulek: Re: Úžasná atmosféra

Budou-li švestky, bude švestková omáčka i slivovice.
Milá Darino, na Vaši opětovnou návštěvu se budeme těšit a veřím, že příjemný a bezpečný pocit z dětství pocítíte i příště. S úctou kavárník

—————

Datum: 04.05.2009

Vložil: michal

Titulek: Francouzské brambory

...vypadá to na novou znamenitou specialitu podniku- Francouzské brambory Amnesia-určitě nejlepší v Praze-mňam

—————

Datum: 05.05.2009

Vložil: kavarnik

Titulek: Re: Francouzské brambory

Ano, všiml jsem si, jak hostům francouzské brambory zachutnaly. Přiště bude třeba španělský ptáček nebo videňský řízek. Mezinárodní kuchyně je pro náš podnik výzva. S úctou kavárník

—————

Datum: 24.04.2009

Vložil: Pere fondateur

Titulek: Oceňuji!

V Amnesii jsem poměrně častým hostem, a proto už jsem si na milý přístup zvyknul, ale přesto musím ještě zvlášť ocenit novou posilu Lucku, která hosty obsluhuje s odzbrojující grácií. Bravo!

—————

Datum: 25.04.2009

Vložil: kavárník

Titulek: Re: Oceňuji!

Vážený a častý hoste, vážíme si Vaší věrnosti našemu podniku. Váš postřeh ohledně nové pracovnice nás potěšil. Nejste první, kdo pozitivně cení milou a pracovitou servírku slečnu Lucku. Rozzářila i náš pracovní tým. Na Vaši další návštěvu se těší zářící kavárník

—————

Datum: 01.04.2009

Vložil: Maky

Titulek: Super !

I přes to, že jsem silná kuřačka chodím do Amnesie velmi ráda (hlavně na palačinky :-) ) . Je tady velmi příjemné prostředí a super obsluha. Jen tak dál :-) Zdraví Markéta

—————