Jak jste byli spokojeni se svou návštěvou v restauraci Amnesie? Co byste navrhli zlepšit? Napište zde svůj názor, je pro nás důležitý.

Datum: 09.10.2009

Vložil: exkavárník

Titulek: Re: OBROVSKÉ ZKLAMÁNÍ

Mila paní Pavlo,
ano, je to tak, restauraci provozují Thajci a každý den mě ujišťují, že jsou nekuřáci.Včera večer jsem ovšem i já na vlastní oči viděl, že jeden zákazník neodolal vábení nikotinu.Důrazně jsem s novými provozovateli promluvil. Slibují, slibují, slibují. Stále ještě věřím jejich snaze udržet nekuřáckou restauraci.
S úctou exkavárník

—————

Datum: 30.09.2009

Vložil: Pavla

Titulek: Dobrá práce

Mám velikou radost z Vašeho rozhodnutí nepodlehnout tlaku kuřácké "většiny" a začínám obvolávat své kamarády, kterým budu chtít tu milou hospůdku na Palmovce ukázat.
Jen jsem se chtěla ujistit - co přesně myslíte tím "brzy bude otevřeno". Mám to chápat tak, že je teď na nějakou dobu zavřeno?

—————

Datum: 30.09.2009

Vložil: kavárník

Titulek: Re: Dobrá práce

Milá paní Pavlo, obvolávejte své kamarády a těšte se všichni. Ano, teď je na pár dní zavřeno. Brzy otevřeno, to by mělo být v 1. polovině října, možná snad již příští týden. A překvapení to bude zvláště kulinářské. I já se již těším. Na viděnou se těší exkavárník

—————

Datum: 30.09.2009

Vložil: Pavla

Titulek: Re: Re: Dobrá práce

No chystáme se k vám v pátek 9.10., snad to do té doby stihnete :-)
Bude fungovat nějaký tel. pro rezervace?

—————

Datum: 01.10.2009

Vložil: kavárník

Titulek: Re: Re: Re: Dobrá práce

Pátek 9.10. je správný den na návštěvu Palmovky i dalekých krajů. Aktuální kontakt bude brzy vložen na web. Příjemné podzimní dny přeje exkavárník

—————

Datum: 23.09.2009

Vložil: Pavla

Titulek: Nevzdávejte to!!!

Navazuji na naši včerejší debatu s panem majitelem ohledně kouření v Amnesii. Prosím, nevzdávejte se!!! Budete jediná nekuřácká restaurace na Palmovce a kupní síla nekuřáků je obrovská.
Chce to dát o sobě vědět, protože vaše restaurace je moc krásná, milá a má nejlepší předpoklady se od ostatních zakouřených odlišit. Svoje nadšené přiznivce si najdete, věřte tomu.
A myslím si, že útraty nekuřáků, kteří se k vám vydají na večeři, budou jistě větší, než když se zastaví kuřák na jedno, dvě, deset piv a krabku cigaret.
Navíc jsem si v restauraci nevšimla žádného pořádného větrání a proměna z útulné restaurace v zahulený lokál by vám opravdu neslušela :-(
Dovolte nám ohromit naše přátele super tipem na krásnou nekuřáckou restauraci na Palmovce. Tak dlouho na to čekáme...

—————

Datum: 24.09.2009

Vložil: Jana

Titulek: Re: Nevzdávejte to!!!

Ráda se připojuji k výzvě Nevzdávejte to!!! Zachovejte nekuřácké prostředí prosím, ta vyjímečnost Vám moc slušela právě na Palmovce. Ať můžeme ohromovat další a další mimolibeňské.

—————

Datum: 22.09.2009

Vložil: Borek

Titulek: Překvapení?

Jediné překvapení, které jsem zaznamenal, je právě to kouření a to je pro mě velkým zklamáním. Zakouřených hospod je jak máku, to nemusím jezdit na Palmovku, a ten jídelníček také už není, co býval. Škoda.

—————

Datum: 22.09.2009

Vložil: Borek

Titulek: Re: Překvapení?

A ještě, prosím, odstraňte tu škrtnutou cigaretu.

—————

Datum: 16.09.2009

Vložil: Jana

Titulek: Už se zase hulí.

Sbohem.

—————